Сальник хвостовика редуктора заднего моста FAW 1051, 1061 Фав (55х80х15/27)
Сальник хвостовика редуктор Faw 1051, Сальник хвостовика заднього моста ФАВ 1051
Сальник хвостовика редуктор ФАВ 1051, Сальник хвостовика заднього моста Faw 1051
Сальник хвостовика редуктор Faw 1061, Сальник хвостовика заднього моста ФАВ 1061
Сальник хвостовика редуктор ФАВ 1061, Сальник хвостовика заднього моста Faw 1061
Виробник: FAW Motors, Розмір: 55х80х15/27
Вигідно, оперативно, довгостроково!
Ми раді Вам запропонувати для заднього моста автомобіля ФАВ 1051, ФАВ 1061 - Сальник хвостовика редуктора заднего моста FAW 1051, 1061 Фав (55х80х15/27)
Ви вигідно та оперативно можете купити в інтернет-магазині Autocommerce
Ми здійснюємо доставку товару зовсім регіони України, такими перевізниками як Нічний Експрес, Нова Пошта, Гюнсел, Інтайм. Так само можливий самовитяг із г. Київ.
Ми будуємо довгострокові стосунки з нашими покупцями!
Наші ціни на запчастини для автомобілів найдоступніші оскільки ми працюємо на пряму з виробниками автозапчастин до китайською авто понад 15 років! Усі наші постачальники мають сертифікати якості та за цим —
Сальник хвостовика редуктора заднего моста FAW 1051, 1061 Фав (55х80х15/27)виготовлена з дотриманням усіх вимог якості автовиробника Faw, Фав. Швидко та легко встановлюється на автомобілях Фав (Faw)/
Якщо вам необхідно підібрати інші деталі для ремонту або щоб дізнатися актуальну вартість запчастин, Ви можете залишити заявку на сайті або ж перетелефонувати по одному з телефонів нашої компанії!
І наші фахівці з величезним задоволенням нададуть Вам усю необхідну інформацію з розмірами та фотографіями деталей, які цікавлять вас!
Ви можете залишити відгук про товар Сальник хвостовика редуктора заднего моста FAW 1051, 1061 Фав (55х80х15/27)
Всі запчастини та Сальник хвостовика редуктора заднього моста FAW 1051, 1061 Фав (55х80х15/27) у наявності на складі г. Київ!
Запчастини FAW 1051 ФАВ, Запчастини Фав 1041, Запчасти Фав 1047, Запчасти Фав 1031, Запчасти Фав 3252, Запчасти Фав 1011, Запчасти Фав 6371, Запчастини FAW 1061, Запчастини FAW 1047, Запчастини FAW 1011, Запчастини FAW 6371, Запчастини FAW 3252.
Купити сальник хвостовика редуктора, заднього моста FAW 1051, 1061 Фав (55х80х15/27) можна як за готівку під час отримання товару так і за безналичним розрахунком!
Телефонуйте раді допомогти: Autocommerce
☎ (068) 595-29-50
☎ (063) 320-28-28
☎ (050) 386-51-59
Звертаємо Вашу увагу на те, що ціна на цей товар може змінюватися залежно від курсу валют!
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | FAW |
| Сумісність з моделлю | CA1051, CA1061 |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | FAW |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 55х80х15/27 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | FAW |
| Модель | CA1051, CA1061 |
| Сумісність з: | FAW 1051, FAW 1061 |




